Ottelut

Ottelut

Päiväys Aika Joukkue Vastustaja Tyyppi Paikka
18.08.2022 19:30 T18 II (2004-2006)
EIF/VNFA YJ
Koti Jalkaranta 2 nurmi
18.08.2022 19:30 P12 (2010)
JäPS/sininen (Kolmonen)
Koti Kisapuisto tekonurmi
19.08.2022 19:30 T13 (2009)
NJS/Sininen
Koti Radiomäki nurmi
19.08.2022 19:30 T14 (2008)
HooGee
Koti Kisapuisto Stadion
19.08.2022 19:30 T14 (2008)
HooGee (Kakkonen)
Koti Kisapuisto STADION
20.08.2022 13:00 P17 (2005-2006) [FC Lahti YJ II]
KäPa/2
Vieras Kumpula Campus 1 TN
20.08.2022 13:00 T18 (2004-2006)
?
Koti Kisapuisto STADION
22.08.2022 18:20 T14 (2008)
KelA
Koti Mukkulan halli
22.08.2022 18:20 T14 (2008)
KelA (8v8)
Koti Mukkula halli
23.08.2022 19:30 P14 (2008)
FC Honka/Keltainen (Kakkonen)
Koti Mukkula halli
24.08.2022 19:00 T12 (2010)
HPS vihreä
Koti Hofs Areena TN A, Paloheinä
24.08.2022 19:30 T13 (2009)
FC Kirkkonummi/Black
Koti Kisapuisto tekonurmi
24.08.2022 19:30 P14 (2008)
KoiPS/Valkoinen (Nelonen)
Koti Mukkula tekonurmi
24.08.2022 19:30 Miehet
?
Koti Kisapuisto STADION
25.08.2022 19:30 P12 (2010)
Gnistan/keltainen 2
Koti Kisapuisto tekonurmi
26.08.2022 19:25 T14 (2008)
HPS
Vieras Pirkkolan nurmikenttä, Helsinki
27.08.2022 17:00 P17 (2005-2006) [FC Lahti YJ II]
FC Viikingit
Koti Kisapuisto TN
27.08.2022 17:30 Naiset
FC Hertta
Koti Kisapuisto STADION
28.08.2022 13:00 Naiset
FC Hertta
Koti Kisapuisto Stadion
29.08.2022 18:20 T14 (2008)
HPS
Koti Mukkulan halli
31.08.2022 19:30 Miehet
?
Koti Kisapuisto STADION
03.09.2022 14:00 T14 (2008)
JäPS
Koti Kisapuiston tekonurmi
07.09.2022 20:00 T14 (2008)
TuPS
Vieras Tuusulan tekonurmi, Tuusula
10.09.2022 12:00 T14 (2008)
FC Kontu
Koti Mukkulan tekonurmi
10.09.2022 13:00 T18 (2004-2006)
?
Koti Kisapuisto STADION
12.09.2022 19:30 T14 (2008)
HaPK
Koti Mukkulan tekonurmi
16.09.2022 18:15 T14 (2008)
FC Kirkkonummi
Vieras Urheilupuiston tekonurmi, Kirkkonummi
17.09.2022 10:00 P11 (2011)
Miniturnaus
Koti Mukkula halli
18.09.2022 10:00 P10 (2012)
Miniturnaus
Koti Mukkula halli
18.09.2022 13:00 Naiset
?
Koti Kisapuisto STADION